НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Міністерстві оборони України відбулась зустріч Директорів Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету із Головнокомандувачем ЗСУ та командувачем Національної гвардії України.

Захід розпочався із церемонії вшанування захисників України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави та під час проведення міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки.

Дзвін Пам’яті пролунав один раз…

У 2016 році у бою за Україну загинув молодший сержант Денис Здоровець.

Під час зустрічі із Директорами Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету з Головнокомандувачем ЗСУ та командувачем НГУ було обговорено важливі напрямки підвищення спроможностей Збройних Сил України та інших складових сил оборони, зокрема й Національної гвардії України щодо забезпечення суверенітету та територіальної цілісності держави.

«Національна гвардія України відкрита і готова до співпраці та обміну досвідом з усіма країнами-партнерами (тренувальними місіями), як у рамках діяльності Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету, так і в рамках інших проєктів та ініціатив, а також на двосторонній основі. Підтримка країн-партнерів допоможе швидше досягти наших стратегічних цілей, спрямованих на здобуття взаємосумісності для виконання спільних завдань», – відмітив командувач Нацгвардії генерал-полковник Микола Балан.

Українська сторона ознайомила представників військових формувань держав-членів НАТО з системою військової освіти та основними напрямками підготовки особового складу силових відомств.

Своєю чергою командувач Національної гвардії України подякував Директорам Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету за всебічну допомогу та підтримку, яка надається для НГУ.

Пресслужба НГУ