НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Головному управлінні НГУ командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан зустрівся з полковником Жозе Баррето, офіцером Республіканської Національної гвардії Португалії, який протягом двох років обіймав посаду начальника відділу з охорони громадського порядку Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

Сторони обговорили результати залучення представників НГУ, до навчальних заходів (тренінгів) з підвищення кваліфікації з питань «поліції діалогу» та виконання завдань з охорони громадського порядку за підтримки КМЄС.

Генерал-полковник Микола Балан висловив вдячність полковнику Жозе Баррето за особистий внесок в започаткування співробітництва Національної гвардії України з Консультативною місією ЄС в Україні та вручив відзнаку НГУ «За співпрацю».

Довідково: за сприяння полковника Жозе Баррето, до мандату Консультативної місії Європейського Союзу в Україні включено напрямок співробітництва з Національною гвардією України.

В період з січня по березень 2021 року офіцер долучився до написання проекту Стратегії розвитку (Візії) НГУ на період до 2035 року.

Також, за час перебування в Україні, полковник Баррето забезпечував координацію участі представників Національної гвардії України в таких заходах КМЄС як вебінари «Поліції діалогу», навчання щодо порядку виконання завдань з ОГП, навчальні курси з питань підтримки громадської безпеки під час проведення футбольних матчів, що проводились за кордоном, тренінги з охорони громадського порядку.

Пресслужба НГУ