НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

26 квітня на території Чорнобильської АЕС командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан разом із виконуючим обов’язки генерального директора ДСП «ЧАЕС» Валерієм Сейдой, його заступником та представником державного агентства України з управління зоною відчуження вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів Чорнобильської трагедії.

Генерал-полковник Микола Балан подякував особовому складу військової частини 3041 НГУ, яка охороняє та обороняє важливий державний об’єкт, ветеранам частини за їхній внесок у захист держави та безпеку громадян України та Європи.

«Сьогодні військовослужбовці Нацгвардії також виконують важливі завдання з охорони всіх атомних електростанцій України. Уклін усім, хто самовіддано, ризикуючи життям протидіяв розповсюдженню лиха. Висловлюю вдячність за вашу мужність, стійкість та відданість Військовій присязі. Ваш подвиг назавжди залишиться у пам’яті українського народу. Від щирого серця бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, миру та злагоди», – сказав командувач.

Під час зустрічі командувач Національної гвардії України нагородив ветеранів частини відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За доблесну службу».

Виконуючий обов’язки генерального директора ДСП «ЧАЕС», зі свого боку, подякував гвардійцям за віддану службу, професіоналізм під час виконання службових обов’язків і високий рівень безпеки на об’єкті та нагородив їх почесними грамотами.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Пресслужба НГУ