НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З 19 по 30 жовтня відбулись навчання з фахівцями повітряної розвідки та груп застосування безпілотних авіаційних комплексів усієї Національної гвардії України. Метою зборів було удосконалення організації повітряної розвідки та взаємодії з іншими силовими структурами, скорочення часу на розвідку й успішного виконання бойових завдань у районі проведення ООС та в повсякденній службово-бойовій діяльності.

Під час навчань основна увага приділялась практичній підготовці екіпажів безпілотних літальних апаратів до застосування за призначенням в день та в темну пору доби.

На закритті зборів був присутній Командувач НГУ генерал-полковник Микола Балан аби особисто перевірити навченість фахівців повітряної розвідки та груп застосування безпілотних авіаційних комплексів.

«Ці навчання, не пройдуть безслідно. Кожен з вас зміг перейняти досвід бойових побратимів та поділитися своїм й надалі використовувати його в навчанні підлеглих та під час виконання службово-бойових завдань», – підсумовував з учасниками зборів командувач НГУ генерал-полковник Микола Балан.

Також командувачу були представленні зразки безпілотних авіаційних комплексів та спецавтомобілі які стоять на озброєнні НГУ.

Навчання пройшли на високому організаційно-методичному рівні. Всі учасники показали високі теоретичні знання і вдале застосування їх на практиці.

Микола Коваль