НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Ось і завершився відкритий чемпіонат Бузького району з мініфутболу 7*7 сезону 2021 присвячений «Героям майдану» серед 8 команд, в якому брала участь команда Навчального центру імені Василя Вишиваного НГУ «Динамо». 

 

 

Від самого початку проведення чемпіонату на відкритих майданчиках, наша команда відзначилась своєю витримкою та наполегливістю, щоб бути кращими, демонструючи те, що наші військовослужбовці не лише сумлінно і відповідально стоять на сторожі порядку країни та дають гідну відсіч ворогу, а й готові боротись за почесне  місце на п’єдесталі у спортивних змаганнях і турнірах. Команда завжди залишала багато позитивних вражень своєю грою та майстерністю, палким бажанням бути переможцями.

 

«Я вдячний кожному гравцю за докладені зусилля, начальнику фізичної підготовки і спорту за сприяння, командуванню НЦ НГУ за надану можливість вдосконалювати себе, згуртовувати команду, яка на сьогодні вже працює як єдиний механізм», – поділився капітан команди ФК НЦ НГУ «Динамо» капітан Ярослав Гренчук.

 

Гвардієць молодший лейтенант Василь Мельник став кращим бомбардиром змагань.

 

 

Командування Навчального центру високо цінує старанність та прагнення нашої команди до нових висот і перемог. Успіхів та нових звершень!

 

Група інформації і комунікації НЦ НГУ