НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

«Працювати, щоб перемагати» – це принцип, за яким живе Іван Клімаш. Йому 24. Уже четвертий рік хлопець служить у військовій частині Національної гвардії у Львові. Пройшов шлях від солдата-строковика до старшого сержанта. До цього працював кухарем у престижних готельних комплексах Львівщини, професійно займався спортом. Життєвий шлях хлопця доводить: коли є мета і ти наполегливо йдеш до її реалізації, успіх забезпечено.

 

Так склалося, що вихованням Івана займалася бабуся Юстина Іванівна та старший брат Роман. Останній став для Івана взірцем, пришепив любов до спорту, літератури.

 

«Роман мені постійно казав, щоб чогось досягти – треба багато працювати. З 11 років я почав займатися боксом, кікбоксингом. І у той активний час, коли можна втягнутися в біду, потрапити під вплив компанії, я тренувався, проводив час з користю», – розповідає  Іван Клімаш.

 

Результат не змусив на себе довго чекати: змагання за змаганням, перемога за перемогою. У 15 отримав розряд кандидата в майстри спорту, ставши срібним призером Чемпіонату України з кікбоксингу. Спортом хлопець продовжує займатися донині, хоча й не професійно. Але підтримувати себе у формі – це для нього уже не просто звичка, а щоденна потреба.  

 

Ще одна річ, без якої Іван не може уявити свого життя – це кулінарія. Приготуванням їжі захопився ще будучи юнаком. А після закінчення 11 класу почав працювати у престижних готельних комплексах Трускавця та Східниці. Профільної освіти Іван поки не здобув, усього вчився самотужки: поринав у процес приготування їжі, багато читав, дивився відео. Каже, приготування їжі приносить радість, заспокоює.

 

Свою кулінарну майстерність Іван нині демонструє колегам по службі, з якими перебуває на ротації в зоні ООС. І найбільше тішиться, коли бачить задоволені погляди та чує «Дякую!» після прийому їжі.

 

У Національній гвардії України Іван Клімаш служить з 2018 року. Зізнається, що про шлях військового раніше навіть не мріяв. Та коли отримав повістку, не роздумуючи пішов служити. Про свій вибір жодного разу не пошкодував. Зізнається, у військовій справі найбільше подобається дисциплінованість та порядок.

 

«Тут «феншуй» присутній у всьому. Я не вважаю себе педантом, але коли у  всьому є порядок, то це набагато крутіше і працювати в таких умовах значно краще. Я не розумію молодих хлопців, які намагаються «відкосити». На власному досвіді переконався: армія загартовує, а для когось навіть стає стартом для нового життя», – переконаний гвардієць.

 

Юлія Ковпак