НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Чергова партія книжок від Харківських видавництв дісталася до Слов’янських шкіл. Їх доправили адресатам офіцери військової частини 3035.

Гвардійці завітали з подарунками від харківських меценатів до п’ятої, дванадцятої, тринадцятої та вісімнадцятої загальноосвітніх шкіл. Також військові відвідали клуб «Орлятко», що у Комунальному закладі «Центр дитячо-юнацької творчості» Слов’янська.

«Ми вдячні нацгвардійцям 15-го Слов’янського полку та видавництвам Харкова за подарунки та святковий настрій, який вони подарували нашим вихованцям. Приємно, що про нас пам’ятають та допомагають нам. Зайвий раз пересвідчуєшся, що наша країна єдина, і завжди знайдуться люди готові тобі підставити плече. Така увага, насправді, дорогого коштує», – поділилась емоціями методист клубу «Орлятко»  Iрина Гребенюк».

Як зізнаються гвардійці вони і самі отримали заряд позитивних емоцій: по-перше, акція допомогла їм відволіктися від службової рутини, по-друге, коли робиш комусь добре, то у тебе ніби виростають крила, зізнаються військовослужбовці.

«Для мене це велике щастя бачити радісні очей наших дітей. Це ж зростає наша надія! Дуже добре, що у нас є люди, які готові вкладатися у наше майбутнє», – розповів військовослужбовець НГУ Владислав.

«Подібні акції підіймають настрій не тільки дітлахам, а також і нам, військовим. Ти змінюєш обстановку. Заряджаєшся позитивом. Це свого роду психологічна розгрузка – нести радість дітям», – запевнив військовослужбовець НГУ Сергій

 

Нагадаємо: харківські видавництва «Ранок», «Фоліо», «Фабула» та «Vivat» передали партію дитячих книжок для школярів району проведення операції Об’єднаних сил. Загалом це понад півтисячі ексземплярів. Наразі акція ще триває. Першими поліграфічну продукцію отримали для своїх вихованців педагоги Калмиківського ліцею.

Група інформації і комунікації військової частини 3035