НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Кінологи зі службовими собаками, які виконують завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил у лісосмузі знайшли гранату та набої. А на одному з блокпостів гвардійці затримали водія без документів і громадянку за підозрою у співпраці з НЗФ.

Під час патрулювання прилеглої території до блокпосту поблизу н.п. Попасна спільним патрулем з кінологічною групою було виявлено схованку з предметами ззовні схожими на корпус гранати Ф-1 (без запалу) – 1 шт., постріл ВОГ-25 – 1 шт., 5,45 мм набої 7Н10 – 30 шт., 7,62 мм х 39 набої Т-46 – 12 шт. Було викликано співробітників Сєверодонецького відділу поліції ГУНП України в Луганській області та працівників ДСНС. Після огляду місця події, вищевказані предмети були вилучені працівниками Національної поліції України для з’ясування обставин.

Під час несення служби на блокпосту, що на Луганщині постові Нацгвардії зупинили транспортний засіб FORD Focus. В ході перевірки встановили, що у водія немає документів на автомобіль. По даному факту було сповіщено чергового Станично – Луганського ВП в Луганській області. Дане порушення підпадає під ст. 126 ч.1 КУпАП («Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право  керування таким транспортним засобом, або не пред’явила їх для перевірки»).

Також, на тому ж блокпосту гвардійці зупинили громадянку, під час перевірки документів у неї було виявлено паспорт, виданий на непідконтрольній території.  Громадянку було затримано за підозрою у скоєнні злочину, що передбачений ст. 260 ККУ «Створення непередбачених законом воєнізованих або збройних формувань».

Пресслужба угруповання Національної гвардії України Об’єднаних сил