НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Дресирувальник кінологічної групи стрілецького батальйону (з КЕОП та ОГП) військової частини 3011 Дмитро Пономаренко тільки-но повернувся із Навчального центру Національної гвардії України, що знаходиться у Золочеві. Там разом із німецькою вівчаркою Джессі він проходив підготовку у ліцензійній групі. Теоретичне та практичне навчання тривало протягом чотирьох з половиною місяців. По закінченні отримав сертифікат кваліфікованого спеціаліста.

«Спеціалізація Джессі – слідова робота, розшукові службові собаки. Протягом цього часу ми разом проходили теорію та практику: дресирування, психологія, фізична підготовка, польові виходи. Джессі показала відмінні результати у пошуку людей. Запам’ятався дружній колектив, де всі підтримували один одного. Джессі швидко адаптувалася до нового місця і, як мені здалося, їй так сподобалося, що не хотіла їхати назад додому. Ми отримали величезний багаж нових знань та навичок», – говорить Дмитро.

Ще у Золочівському навчальному центрі кропивницького кінолога за показниками успішності, психофізичних параметрів та екстер’єру собаки командування запросило взяти участь у Параді на честь Дня Незалежності у Києві.

«У Києві ми будемо два місяці готуватись до цієї відповідальної події. Здавалося б, нічого складного. Але це щоденні тренування, щоб собака мала спокійно пройти у досить багатолюдному місці, виконати усі вимоги згідно традицій. Це має бути злагоджено і красиво», – вважає гвардієць.

На параді до Дня Незалежності кінолог стрілецького батальйону має пройти разом із службовим собакою по головній вулиці Києва в одній колоні із сотнями гвардійців-побратимів з усієї України.

 

Олена Швець