НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Національній академії Національної гвардії України відбулася зустріч керівництва зі старшим військовим представником Збройних сил Королівства Швеції при операції «UNIFIER» майором Рьогером Юпшо.

Метою візиту було ознайомлення іноземних представників з діяльністю Академії Національної гвардії та надання дорадчої допомоги у вдосконаленні програм, що стосуються мовної підготовки, а також напрямку цивільно-військового співробітництва.

Начальник Академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський ознайомив представників делегації зі специфікою навчального закладу, враховуючи форми навчання та особливості підготовки на факультетах. Також генерал-лейтенант наголошував на опануванні курсантами практичних навичок тактичної медицини та важливості подальшого розвитку мовної підготовки.

«Ми раді вітати представників Збройних сил Королівства Швеції у нашому навчальному закладі. Ваш візит – ще одне підтвердження постійного розвитку міжнародної співпраці в Академії Національної гвардії, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Соколовський. – Враховуючи перспективи подальшої комунікації, хотілося б звернути особливу увагу на питання мовної підготовки та розробки робочих програм».

Своєю чергою, старший військовий представник Збройних сил Королівства Швеції при операції «UNIFIER» майор Рьогер Юпшо підкреслив важливість взаємообміну знаннями та військовим досвідом, зокрема у рамках цивільно-військового співробітництва.

«Мене позитивно вразила навчально-матеріальна база Академії, а також увага, яка приділяється розвитку міжнародного співробітництва. Важливим аспектом є й високий рівень мовної підготовки курсантів та офіцерів із військ, – зазначив майор Рьогер Юпшо. – Швеція постійно розвивається у військовому напрямку і ми вважаємо, що цілком доцільно поділитися знаннями та досвідом із військовослужбовцями країни, яка обрала курс на співпрацю із НАТО».

Після обговорення ключових моментів співробітництва, представники іноземної делегації відвідали мовний відділ, навчально-тренувальний комплекс з вогневої підготовки, який оснащений новітніми тренажерами, мультимедійними та бойовими тирами, а також ознайомилися із історією навчального закладу в музеї Академії Нацгвардії.

Наприкінці зустрічі начальник Академії Сергій Соколовський та майор Рьогер Юпшо обмінялися пам’ятними подарунками та подякували за співпрацю.

 

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ