НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Єпіфаній підніс військового капелана 15-го Слов’янського полка Національної гвардії України ігумена Діонісія до сану архімандрита.

Ця визначна подія у духовному житті православних гвардійців військової частини 3035 та прихожан Свято-Вознесенської парафії (м. Дружківка)  приурочена до Пасхи Христової (Великодня). Чин возведення у сан здійснив митрополит Донецький та Маріупольський Сергій (Горобцов)

«Дякую Блаженнішому митрополиту Київському і усієї України Єпіфанію за благословення возвести мою недостойність в сан архімандрита. Дуже не очікувано і дуже приємно, дякую і нашому правлячому архієрею митрополиту Сергію за довіру! Ця нагорода мною ще не заслужена, але це – аванс, який мушу відпрацювати впродовж наступних років служіння. Я схвильований і трохи приголомшений цією радістю. Це не особисто моя заслуга, а заслуга тих людей, які оточують мене – моєї любої мами, парафіян, меценатів, моїх вельмилюбих воїнів, а також тих, хто мене підтримує духом, не даючи впасти, саме це мене стимулює до служіння на благо Церкви та України», – написав отець Діонісій

Довідково: архімандрит – титул, який у церковній ієрархії дається керівникам духовних місій, монаших чинів, ректорів духовних семінарій та управителів чернечих монастирів. І це є вищий, перед єпископом, чернечий чин у православній церкві.

Отець Діонісій служить Богу з 2002 року. У 2009 році був рукоположений у сан диякона. У 2010 році прийняв чернечий постриг. Під час окупації Дружківки потрапив у полон до російських бойовиків. З травня 2017 року є військовим капеланом військової частини 3035 Національної гвардії України.

Пресслужба угруповання НГУ в ООС