НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Нещодавно, під час несення служби з охорони громадського порядку у місті Кам’янець-Подільський, гвардійським патрулем був знайдений гаманець  з важливими документами та банківськими картками.

«Наш військовий наряд здійснював патрулювання на проспекті Грушевського,розповідає начальник військового наряду молодший сержант Андрій Михальчук. –  В одному з дворів, на дитячому майданчику,  ми помітили гаманець коричневого кольору, що лежав на землі. Поблизу нікого, кому б могла належати річ,  не було. У гаманці виявилися банківські картки та документи, які вказували на їх власника».

Під час подальшого обстеження маршруту, гвардійці помітили громадянина, схожого на особу на фото у знайдених документах. При спілкуванні з хлопцем з’ясувалося, що той дійсно цього вечора загубив гаманець з документами, серед яких був паспорт та студентський квиток, а також банківські картки.

«Назвавши свої дані, що збігалися з даними в знайдених документах, громадянин підтвердив свою особу, після чого йому було повернуто втрачений ним гаманець з усім його вмістом»,зазначив молодший сержант Андрій Михальчук.

Щасливим власником  віднайденого гаманця виявися студент одного з навчальних закладів Кам’янця-Подільського. Він подякував гвардійцям за звичайну людську чуйність та небайдужість.

Марина Березюк