НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Подія трапилася  27 жовтня близько 21 години. Шістнадцятирічний підліток з Кам’янець-Подільську, що на Хмельниччині, вирішив вкоротити собі віку. Та врятованим життям завдячує гвардійцям військової частини 3053 Національної гвардії України.  

Нацгвардійці несли  службу з охорони громадського порядку, коли на службовий планшет надійшло повідомленням про те, що по вулиці Космонавтів, на даху багатоповерхівки, знаходиться юнак, який збирається зістрибнути.

Прибувши на місце події, військовослужбовці негайно піднялися на дах будівлі та обережно наблизилися до хлопця й почали діалог. Поспілкувавшись з юнаком вони дізнались, що неповнолітній хлопець хоче покінчити з життям через сварку зі своєю дівчиною.

Завдяки правильно побудованій взаємодії за декілька хвилин нацгвардійцям вдалося переконати юнака не чинити самогубство та спуститись донизу.

Далі на місце події викликали батьків хлопця, представників служби ювенальної превенції, Державної служби з надзвичайних ситуацій та бригаду швидкої  медичної допомоги.

Марина Березюк