НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

В Українському дитячому центрі «Молода гвардія» відбувся профорієнтаційний захід «Калейдоскоп професій», який організували представники Одеського міського центру зайнятості.

З самого початку молодь виявила зацікавленість до всього, що відбувалося – ознайомлювалися з інформацією про вищі навчальні заклади та різновиди професій, активно спілкувались із учасниками проєкту, зіставляли свої бажання та здібності з вимогами, загалом, вчилися свідомо підходити до вибору майбутньої професійної діяльності.

Гвардійці 11 бригади та військової частини 3014 презентували свою діяльність за допомогою чотирилапого помічника, сучасного спеціального спорядження та транспортних засобів.

Інтерактивний проєкт «Калейдоскоп професій» проводиться вже декілька років поспіль. Захід є платформою для комунікації між роботодавцями, навчальними закладами та молоддю.

Даний проєкт підготовлений та проведений з метою розширення і закріплення знань про різні типи професій, трудові дії та знаряддя праці, поглиблення у молоді усвідомлення того, що добробут нашої країни і всіх громадян примножується правильним вибором майбутньої професійної діяльності.

Діана Крайнова