НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Ужгород. Під час виконання завдань з охорони громадського порядку в Ужгороді, за вихідні військовослужбовцями 3 батальйону військової частини 3002 припинено 16 злочинів з ознаками кримінальних правопорушень, 12 з яких – самостійно, 4 – спільно з працівниками Національної поліції.

Переважна більшість правопорушень – нанесення легких тілесних ушкоджень внаслідок сімейних сварок, побутових конфліктів та надмірного вживання алкогольних напоїв.

Самостійними патрулями Національної гвардії України затримано двох громадян, у яких виявили ймовірні речовини. Так, на Православній набережній у 35-річного ужгородця при поверхневій перевірці виявлено п’ять таблеток вагою близько п’яти грамів, а на вулиці 8-го березня 40-річний чоловік мав при собі близько чотирьох грамів речовини кристалічного походження.

У всіх випадках правопорушників затримано та передано слідчо-оперативній групі, або доставлено до Ужгородського районного управління поліції.

Тернопіль. Під час самостійного патрулювання на вулиці Бродівська, гвардійцями 2 батальйону бригади було помічено чоловіка, який щось шукав на землі. У ході розмови останній зізнався гвардійцям, що має при собі заборонену речовину, а саме наркотики під назвою «Сіль». Приблизна вага пакунку склала 6 грамів.

За схожих обставин самостійний піший патруль виявив чоловіка із ймовірними наркотичними речовинами «Сіль» на вулиці Транспортній. Останній мав при собі 5 грамів ймовірних наркотиків.

 

Олександр Коробко, Аліна Новікова