НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці 2 Галицької бригади Національної гвардії України за вихідні дні виявили підозрілих осіб з ймовірними наркотичними речовинами, попередили випадок домашнього насильства та знайшли грабіжників, які обікрали магазин.

Львівщина. Під час пішого патрулювання у Дрогобичі по вулиці Грушевського правоохоронці виявили підозрілого чоловіка. Інцидент стався орієнтовно о 21.20. Нацгвардійці провели поверхневий огляд особи. Під час перевірки у чоловіка виявили паперовий згорток із речовиною зеленого кольору рослинного походження. Загальна вага ймовірних наркотиків – 1,5 грами. Затриманого передали до Дрогобицького відділу поліції.

Рівненщина. Ще трьох осіб із ймовірними наркотиками під час патрулювання виявили у місті Сарни. Один з чоловіків був на вулиці Молодогвардійська. Під час поверхневого огляду у нього знайшли 4 поліетиленові пакети, в яких виявилося 7 грамів рослинної речовини зеленого кольору. На вулиці Набережна біля магазину «Варіант» також було помічено підозрілу особу. Під час поверхневого огляду у чоловіка виявили 10 грамів ймовірних наркотиків. Заборонені речовини він ховав у пластиковій банці. А от на вулиці княгині Ольги пішому патрулю довелося наздоганяти ймовірного порушника. Підозріла особа почала втечу і намагалася приховати згорток з 5-ма грамами зеленої речовини рослинного походження. Втім, чоловіку це не вдалося. Трьох ймовірних порушників затримали і доставили у Сарненський відділок поліції.

Тернопільщина. Орієнтовно о 23.35 до спільного автопатруля надійшло повідомлення про домашнє насильство на вулиці Петлюри у місті Тернопіль. Містянин заявив на свого сина. За його словами, чоловік застосовував фізичну силу, моральне насильство проти свого батька. Поліцейські спільно з військовослужбовцями Нацгвардії оперативно прибули на місце події. Кривдника затримали і доставили в Тернопільський відділ поліції. А от на вулиці Карпенка-Карого. Невідомий виніс з магазину «23/7» продукти харчування. Ймовірного злочинця знайшли по гарячих слідах. Чоловіка затримали та передали поліцейським. На вулиці Збаразька орієнтовно о 19.00 було помічено групу підозрілих осіб. Під час поверхневого обшуку у них знайшли поліетиленові пакети з невідомою кришталічною речовиною. Ймовірні наркотики вилучили, а чоловіків передали правоохоронцям. Обставини події встановлюють.

Аліна Новікова, Олег Лозинський