НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У військовій частині 2260 Національної гвардії України пройшли дводенні спеціальні тактичні курси за участю інструкторів служби безпеки Посольства Держави Ізраїль в Україні.

Основна увага під час занять приділялась попередженню проявів терористичних актів та збройних нападів на об’єкти, що охороняються. 

Протягом двох днів представниками служби безпеки Посольства Держави Ізраїль в Україні  було проведено заняття зі спеціальної, тактичної, вогневої та фізичної підготовки.

Під час них українські військовослужбовці перейняли досвід іноземних представників в охоронній сфері та покращили свої фахові навички у стрільбі з пістолета, огляду підозрілого транспортного засобу та удосконалили прийоми рукопашного бою для підвищення безпеки дипломатичних представництв і консульських установ іноземних держав в Україні, які охороняються особовим складом військової частини.

За підсумками навчань Надзвичайний та Повноважний посол Держави Ізраїль в Україні Джоель Ліон вручив кращим військовослужбовцям сертифікати про проходження спеціальних тактичних курсів. Водночас заступник командувача Національної гвардії України (зі служби) генерал-лейтенант Микола Миколенко відзначив високий рівень підготовки особового складу військової частини 2260 та  подякував за якісне несення служби по охороні дипломатичних представництв і консульських установ у м. Київ. 

Андрій Сакевич

фото автора