НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З 15 листопада в інформаційному просторі «ProІзмаїл» військовослужбовці військової частини 3058 Національної гвардії України розпочали відвідувати ряд заходів, присвячених акції «16 днів проти насильства».

У своїй службовій діяльності бійцям НГУ доводиться стикатися з випадками, пов’язаними з домашнім насильством, торгівлею людьми тощо. Тим, хто потерпає від домашнього насильства, часто буває потрібна як допомога психологічного характеру, так і медична допомога. Часто від домашнього насильства страждають діти та навіть немовлята, анатомічна будова яких відрізняється від будови дорослої людини.

 

Тож на занятті, гвардійці навчалися правильно діяти у ситуаціях, коли потрібна допомога постраждалим до приїзду карети швидкої. В таких ситуаціях потрібно діяти грамотно, швидко, впевнено та професійно.

 

Викладач практичного курсу надання першої медичної допомоги Анастасія Данилова наголосила, що перше правило медицини «Не нашкодь!» Людина, яка опинилася поряд з постраждалим, повинна оцінити ситуацію та виявити життєво важливі показники: наявність дихання, серцебиття, реакції на подразники.

 

Є багато життєвих прикладів, коли грамотні реанімаційні дії, котрі вчасно надавалися постраждалим до приїзду швидкої допомоги, змогли врятувати життя. А для військовослужбовців патрульних рот ці знання є вкрай необхідними.

 

«З наданням медичної допомоги дуже часто доводиться одночасно надавати ще і психологічну допомогу. Крім того, що потрібно опановувати свої побоювання (адже в наших руках у буквальному сенсі людське життя!), ще й доводиться заспокоїти родичів постраждалих та самого постраждалого. Методика саморегуляції та самоконтролю – це навички, які ніколи не стануть зайвими для представника будь-якої професії, а тим паче для гвардійців, які майже щоденно несуть службу на вулицях міста Ізмаїл та Ізмаїльського району», – зауважила пані Анастасія.

 

Ольга Соколюк-Вавілкіна