НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Робоча поїздка на Івано-Франківщину відбулась в рамках офіційного візиту грузинської делегації до Національної гвардії України.
У ході візиту командувач Національної гвардії Сил оборони Міністерства оборони Грузії бригадний генерал Роман Джохадзе, аташе з питань оборони Посольства Грузії в Україні бригадний генерал Леван Гамкрелідзе, аташе з правоохоронних питань Посольства Грузії в Україні Кахабер Кігурадзе ознайомились із діяльністю гірсько-патрульної роти військової частини 1241 та військової частини 3072, що розташовані на Івано-Франківщині.
 
Нацгвардійці продемонстрували новітні озброєння та техніку, які використовують військовослужбовці Національній гвардії України при виконанні завдань за призначенням. Значну увагу приділили завданням, які виконують військовослужбовці гірсько-патрульної роти.
 
Командувач НГУ генерал-полковник Микола Балан, відзначив, що започатковані раніше дружні відносини між двома структурами мають на меті сприяти взаємному розвитку та обміну досвідом, нарощенню спроможностей військових формувань задля забезпечення безпеки громадян і захисту суверенітету і територіальної цілісності країн.
 
Нагадаємо, що під час візиту командувача НГУ до Грузії у вересні цього року, сторони обговорили перспективні напрямки співробітництва між військовими формуваннями, які будуть реалізовані найближчим часом.
 
Зокрема, було досягнуто домовленостей щодо необхідності підписання Меморандуму про співробітництво між Національною гвардією України і Національною гвардією Сил оборони Грузії з питань підготовки особового складу, формування військового резерву, планування й організації заходів з територіальної оборони, психологічної реабілітації військовослужбовців Національної гвардії України, які зазнали бойових поранень під час участі в антитерористичній операції/операції Об’єднаних сил на Сході України, а також членів їх сімей.
 
Пресслужба НГУ