НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Міжнародному центрі підготовки підрозділів Національної гвардії, що на Київщині, вручили сертифікати про проходження курсу колективної підготовки фахівцям за інженерними військово-обліковими спеціальностями Західного оперативно-територіального об’єднання.

Гвардійці у складі відділення опановували встановлення інженерних загороджень та мінних полів, маскування фортифікаційного обладнання взводного опорного пункту та влаштування переходів через різноманітні перешкоди.

«Кожен фахівець інженерної справи повинен відчувати, що відповідає не тільки за своє життя, а й за життя своїх побратимів. Це є одним із факторів проведення саме колективної підготовки. Ви покращили свої навички, тож передавайте отримані знання своїм підлеглим», – сказав під час вручення сертифікатів керівник курсу колективної підготовки майор Ігор Барняк.

Особливістю цього курсу стало те, що його учасники були залучені, як приданий інженерний підрозділ на ротних тактичних навчаннях. Курс колективної підготовки роти оперативного призначення гарно підійшов для відпрацювання встановлення та подолання інженерних загороджень, мінування та розмінування маршрутів. Таким чином два різних курси були поєднані для максимального наближення до бойових умов.

Після проходження кожного етапу навчання гвардійці-сапери складали заліки, а у фіналі курсу відбулись тактико-спеціальні навчання зведеного підрозділу. Крім цього, впродовж занять, військовослужбовці мали змогу обмінятися досвідом, що був отриманий ними під час участі в ООС.

Своїми враженнями від проходження курсу підготовки поділились його учасники:

«Під час проходження курсу підготовки я зрозумів, яка відповідальність лежить на командирові інженерного підрозділу. І мені дуже сподобалась програма курсу, яка доступна для опанування кожним військовослужбовцем, а також професійність інструкторів, які намагалися передати нам свій досвід. Набуті знання буду передавати своїм підлеглим» – розповів лейтенант Олександр Лукашевич- командир інженерно-саперного взводу.

 

«Я не новачок в інженерній справі, але під час навчання дізнався багато нового для себе, що допоможе у професії сапера. Маю бойовий досвід і ним поділився з колегами. Інструктори Навчального центру проводили заняття дуже цікаво і змістовно» – сказав молодший сержант Олександр Гончар- командир відділення інженерно-саперного взводу.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ