НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Міжнародному центрі підготовки підрозділів НГУ, що на Київщині, завершився курс колективної підготовки фахівців за інженерними військово-обліковими спеціальностями. До навчання були залучені військовослужбовці військових частин Південного ОТО Нацгвардії, а також інженерна техніка та спеціальне обладнання.

 

Гвардійці у складі відділення опановували вибухову справу, встановлення інженерних загороджень та мінних полів, маскування та фортифікаційне обладнання взводного опорного пункту та влаштування переходів через різноманітні перешкоди.

 

«Під час курсу особлива увага цього разу була звернена на дії відділення під час проведення інженерної розвідки у складі інженерно-розвідувального дозору, а також розмінування доріг, споруд та мостів», – зазначив керівник курсу інженерної підготовки майор Ігор Барняк.

 

Під час підсумкового тактико-спеціального навчання зведеного підрозділу військовослужбовці склали заліки та отримали сертифікати про проходження курсу. Крім цього, впродовж занять гвардійці-сапери мали змогу обмінятися досвідом, що був отриманий ними під час участі в зоні проведення ООС.

 

«Ми вдосконалювали свої навички та працювали саме у складі відділення. Дуже сподобались нічні заняття, як правильно укладати шнур, як орієнтуватися, розмінування вночі перед переднім краєм противника в умовах наближених до бойових. Діяли у складі відділень, я виступав у ролі командира відділення і ми справились із поставленими завданнями. Я задоволений навчанням тут, у Міжнародному центрі, і отримані знання буду використовувати під час виконання службово-бойових завдань», – сказав командир інженерно- саперного відділення військової частини 3039 старший прапорщик Генадій Сілецький.

 

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ