НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Міжнародному центрі підготовки підрозділів НГУ, що на Київщині, відбувсь курс колективної підготовки фахівців за інженерними військово-обліковими спеціальностями. До навчання цього разу були залучені військовослужбовці інженерного підрозділу Бригади швидкого реагування Нацгвардії, а також інженерна техніка та спеціальне обладнання.

Гвардійці у складі відділення опановували встановлення інженерних загороджень та мінних полів, маскування фортифікаційного обладнання взводного опорного пункту та влаштування переходів через різноманітні перешкоди.

«Під час курсу особлива увага цього разу була звернена на дії відділення під час проведення інженерної розвідки у складі інженерно-розвідувального дозору, а також розмінування доріг, споруд та мостів», – зазначив керівник курсу колективної підготовки майор Ігор Барняк.

Під час підсумкового тактико-спеціального навчання зведеного підрозділу військовослужбовці склали заліки та отримали сертифікати про проходження курсу. Крім цього, впродовж занять гвардійці-сапери мали змогу обмінятися досвідом, що був отриманий ними під час участі в ООС.

Своїми враженнями поділились учасники курсу.

Гвардієць з позивним Тихий: «Курс мені сподобався, особливо професійна робота інструкторів, ми дізналися багато нового. Дуже добре, що до навчання залучився цілий підрозділ з нашої бригади – це один колектив. Під час проходження цього курсу ми одночасно провели і злагодження нашого підрозділу. Кожен зміг подивитися на що він здатний і що виходить робити краще», – сказав військовослужбовець.

«Вже зараз ми відпрацьовуємо те, що будемо робити на першій лінії. Якщо мені потрібно буде виконувати функції сапера, я зможу це зробити. Нам також показали нові для нас види бліндажів, які ще не використовують в зоні ООС», – додав він.

Сапер з позивним Росич: «З 2014 року виконую завдання з мінування та розмінування в ООС – це моя пряма специфіка. Я люблю постійно вдосконалювати свої професійні навички, тому що у нашій справі це життєво важливо. Набуті нові практичні навички є дуже корисними. Радий, що можу працювати та вчитися пліч-о-пліч з тим людьми, з якими поїду на першу лінію», – розповів гвардієць.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ