НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні представники операції UNIFIER відвідали розплідник службових собак Навчального центру НГУ,  де ознайомилися з навчально – матеріальною базою, яка використовується для підготовки кінологів із службовими собаками.

 

Інструкторсько – викладацький склад ліцензійної групи із службовими собаками  показали відмінну командну взаємодію кінологічної двійки, продемонструвавши  відпрацювання елементів загального та спеціального курсу дресирування: затримання правопорушника, який вдається до втечі або здійснюють напад на кінолога з подальшим його конвоюванням, пошук та виявлення зброї, набоїв та вибухових речовин у багажі та автомобілі.

 

Колеги із операції UNIFIER відзначили майстерності дресирування службових собак, якісну теоретичну та практичну підготовку кінологів та їх напарників.

 

«Ми раді ділитися з нашими колегами із Канади набутим бойовим досвідом, який отримали під час виконання службово – бойових завдань в районі проведення ООС. А також переймати нові знання від них, адже разом ми сильні», – зауважив начальник кінологічної служби НЦ НГУ підполковник Олександр Оджиківський.

 

Група інформації і комунікації НЦ НГУ