НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Контрольну (підсумкову) перевірку з індивідуальної підготовки за 2021 рік здали військовослужбовці Східного територіального управління НГУ.

Така перевірка відбувається раз на рік, але вона вимагає максимальних зосередженості та напруження сил. Вона передбачає здачу нормативів з фізичної, вогневої, тактичної та гуманітарної підготовки. Зокрема, фізична підготовка включала в себе підтягування у висі, біг на 100 та 1000 метрів, а також виконання вільного комплексу вправ.

 

«Ти не лише здаєш нормативи, а й випробовуєш себе. Це, ніби звіт перед собою, а чого я змогла досягти за цей рік,ділиться лейтенант Вікторія Калашник. – Потрібно розуміти, що військова служба вимагає від нас фізичної загартованості, міцного здоров’я та розвинених професійних навичок. На мою думку, кожен військовий повинен бути фізично і морально готовим до непередбачуваних ситуацій, а цього можна досягти лише регулярними заняттями».

 

Подібні заходи у військах проходять регулярно. Вони дозволяють представникам командування Східного територіального управління проводити об’єктивний моніторинг фізичних та професійних якостей кожного підлеглого.

 

«Здача контрольної (підсумкової перевірки) пройшла з основних предметів навчання. Військовослужбовці Східного територіального підтвердили свій кваліфікаційний рівень. Більшість отриманих результатів підтвердили нашу загальну оцінку рівня індивідуальної підготовки, яка у свою чергу є одним з ключових факторів формування стану бойовою готовності нашої військової частини», – підкреслив заступник начальника Східного територіального управління полковник Сергій Уніятов

 

З цього тижня аналогічна перевірка охопить всі військові частини Східного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії.

 

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ НГУ