НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Контрольна (підсумкова) перевірка з індивідуальної підготовки за 2021 рік триває у підрозділах Східного оперативно-територіального об’єднання НГУ.

Військовослужбовці проходять тестування та здають нормативи з фізичної, вогневої, тактичної та гуманітарної підготовки. До комплексної контрольної перевірки залучається весь особовий склад військової частини.

Якість проведення перевірок контролюють комісії із залученням керівного складу частини. Рівень фізичної підготовки військових перевіряється шляхом практичного виконання відповідних нормативів. Для чоловіків це біг на 100 та 1000 метрів, а також підтягування у висі. Жінки бігли ті ж самі дистанції, але виконували комплексно-силову вправу.

Стрільби проходять у тирах, розташованих у частинах, а також на військових полігонах. Гвардійці складають нормативи з розбирання та збирання автомата, споряджання магазину та тактичної медицини.

«Вогнева підготовка – базовий залік підсумкової перевірки. Тож на військовому стрільбищі – максимальна концентрація, на рубежі відкриття вогню – робота «на максимум». Кожна стрільба – це прагнення роботи на найвищий результат. Сьогодні спрацював на відмінно», – розповідає військовослужбовець Сумського батальйону капітан Микола Осиковий.

У Маріуполі певна категорія військовослужбовців здають нормативи стрільби, окрім світлої пори доби, також і вночі.

«Зараз, під час цього своєрідного зрізу, ми виявляємо слабкі місця. Так ми розуміємо над чим треба працювати, щоб наростити темп і мати добрі показники», – розповів начальник служби з фізичної підготовки та спорту військової частини 3035 майор Роман Єрофеєв.

За результатами перевірки командуванням військових частин буде проведено аналіз виявлених прогалин у підготовці особового складу та надано рекомендації кожному військовому щодо удосконалення свого кваліфікаційного рівня.

За матеріалами військових частин 3035, 3057, 3051 НГУ