НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Щоденно гвардійські медики Дніпровського полку охорони громадського порядку імені генерал-майора Олександра Радієвського Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України проводять тестування особового складу на COVID-19. Сучасна гвардійська лабораторія надає змогу швидко і точно виявляти захворюваність на коронавірус на будь-якій його стадії, навіть при повній відсутності симптомів захворювання.

Військовослужбовці Національної гвардії України кожного дня несуть службу із патрулювання міста Дніпро і області, беруть участь у розшукових заходах, спілкуються з громадянами, через що постійно наражаються на небезпеку підхопити коронавірусну хворобу. Тому важливість такої власної лабораторії важко недооцінити.

Сьогодні лабораторія тестувань на COVID-19 обладнана усім необхідним, повністю забезпечена розхідними матеріалами і працює на повну потужність. За потреби, гвардійські медики з вискою точністю результатів можуть протестувати близько 90 військовослужбовців за день, що є високим показником ефективності лабораторії, надійним фактором збереження здоров’я особового складу військової частини та значним внеском у боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції в країні.

 

 

Група інформації і комунікації Центрального ТУ