НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З 26-го по 29-е травня у місті Лімасол на Кіпрі відбувся чемпіонат Європи-2021 з боротьби самбо. На килимі арени Spiros Kyprianon за нагороди континентального форуму змагалися понад 500 спортсменів з 20-ти країн. Серед них і військовослужбовець військової частини 3053 солдат Владислав Холод. Він здобув бронзову медаль та посів 3-є місце.

Владислав представляв Україну з даного виду боротьби у категорії «Юніори», у ваговій категорії до 71 кг.

У Лімассолі змагалися три вікові категорії: чоловіки та жінки, юніори та юніорки (20 років і молодше), юнаки та дівчата (до 18 років). Турнір серед дорослих проходив в трьох категоріях: жінки та чоловіки – спортивне самбо, чоловіки – бойове самбо. Збірна України завоювала 14 медалей, з них: 6 золотих, 3 срібних і 5 бронзових, одна з який дісталася гвардійцю – Владиславу Холоду.

«У цьому році зменшилася кількість вагових категорій з дев’яти до семи, що підняло рівень конкуренції і цінність кожної медалі –, говорить президент Національної федерації самбо України Вадим Рогач. – Наш вид спорту тимчасово прийнятий в олімпійську сім’ю, тому потроху наближаємося до стандартів єдиноборств – дзюдо, класичної, вільної, жіночої боротьби».

Нагадаємо, що здобуттю чергової перемоги 18-річного Владислава Холода передувало «золото» на чемпіонаті України серед юніорів з самбо. Чемпіонат світу, який проводився у Сербії, де брали участь 500 учасників з 32-х країн, і де Владислав став бронзовим призером у ваговій категорії 70 кг серед юнаків. Чемпіонат України з боротьби самбо серед юніорів, після якого йому було присвоєне спортивне звання Майстра спорту України, і таким чином він пройшов відбір на чемпіонат Європи. Плюс щоденна, багаторічна титанічна праця, яка була спрямована на спортивні досягнення та перемоги.