НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Зі зброєю та спецзасобами бійці Нацгвардії, поліцейські, спецпідрозділ «Альфа» та працівники Служби судової охорони затримували озброєних злочинців, звільняли заручників та вгамовували порушників громадського спокою – саме так виглядали комплексні тактико-спеціальні навчання хмельницьких силовиків. Відпрацювання проходили 12 червня в Хмельницькому апеляційному суді.

Розпочалися навчання із заворушень у залі судового засідання. За тактичним задумом група підтримки, одного із засуджених, вкрай невдоволена вироком та розпочала тиск на суддю. Молодики спробували розпалити конфлікт, напали на правоохоронців та спробували пошкодити скляне загородження. Миттєво за сигналом до зали прибув підрозділ Служби судової охорони. Охоронці заблокували порушників громадського порядку, а поліцейські застосували спеціальні засоби та затримали їх. Тим часом нацгвардійці конвоювали засуджених до спеціальної кімнати.

Як розповів заступник командира військової частини 3053 НГУ зі служби підполковник Андрій Семенюк, метою проведення масштабних навчань є відпрацювання спільних тактичних дій нацгвардійців та конвойних підрозділів Нацполіції та їх спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

«Ми виконуємо завдання, які потребують максимальної навченості особового складу, їх пильності та професіоналізму. Сьогоднішні ж спільні заняття – це передусім відпрацювання алгоритму злагоджених дій усіх служб та відомств, залучених до процесу конвоювання та охорони підсудних. Це, перш за все, важливий та цінний обмін практичним досвідом для усіх учасників навчань», – підсумував підполковник Андрій Семенюк.

Марина Березюк