НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У військовій частині 3053 стартувала планова вакцинація військовослужбовців Національної гвардії України від коронавірусної інфекції COVID-19.

Масовій вакцинації передувала широка інформаційна кампанія серед особового складу, в ході якої медпрацівниками медичної служби частини було надано вичерпні факти щодо виду вакцини, її механізму дії, ефективності та самого процесу проведення щеплення, після чого було проведено опитування гвардійців на предмет згоди для проведення вакцинації.

«Перед проведенням щеплення військовослужбовець заповнює бланк та проходить медичне обстеження з метою виявлення протипоказань для маніпуляції, розповідає фельдшер медичного пункту військової  частини 3053 старшина Ольга Сурник. –  Кожного військовослужбовця, який виявив бажання щеплюватися, ретельно оглядає лікар. Огляд обов’язково включає в себе вимірювання температури, артеріального тиску та сатурацію. Після цього дозу вакцини вводять людині у м’яз плеча. По завершенню процедури медпрацівники уважно спостерігають за станом вакцинованого».

Наразі стан усіх, хто отримав першу дозу вакцини, задовільний.

Друге щеплення планується на 8-12 тиждень після першої вакцинації.

 

Марина Березюк,

фото автора