НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Вже доброю традицією у хмельницьких гвардійців стала участь у різноманітних заходах, у тому числі й профорієнтаційних, що проводяться навчальними закладами міста.

Бійці військової частини 3053 і самі гостинно відчиняють двері для школярів та студентів, так і залюбки приймають запрошення на заходи, що організовуються у школах, ліцеях та вищих навчальних закладах Хмельницького.      

Цього разу таким закладом стала Хмельницька загальноосвітня школа №8. Школярі зустрічали військових, а також представників інших професій на профорієнтаційному заході «Країна професій». На шкільному подвір’ї розташувалися локації більш як двадцяти представників різних спеціальностей, аби продемонструвати дітям професії, до яких належать.

Особливо жваво і багатолюдно було біля намету з емблемою та надписом «Національна гвардія України». Дітлахи наперебій приміряли гвардійські обладунки,  цікавилися їх застосуванням та тим, у чому саме полягають службово-бойові завдання, які виконують військовослужбовці Нацгвардії України.

«Мені тут подобається все! Я розглянув та потримав у руках усі предмети, які гвардійці використовують, коли патрулюють вулиці, одягав на себе повну екіпіровку. Вона важка, але мені було зручно. Я давно таким цікавлюся. Через кілька років хочу спробувати вступити до навчального закладу, де навчають на військових. Гвардійці викликають повагу, і я б хотів бути схожим на них, а пізніше – одним із них», – ділиться враженнями один з учасників заходу, 12-річний Денис.

Гвардійський патрульний автомобіль також викликав невпинне зацікавлення та інтерес дітлахів: кожен хотів посидіти на водійському, або хоча б пасажирському сидінні, увімкнути рацію та сирену,  приміряючи на себе роль відважного нацгвардійця, що несе службу з охорони громадського порядку.

Приміряв гвардійське екіпірування навіть директор школи та зізнався, що був би не проти поповнити ряди військовослужбовців Нацгвардії, особливо, якщо виникне така потреба.

«Нехай ваш досвід, знання та навички застосовуються лише у мирний час. Ми пишаємося нашою Національною гвардією, для дітей ви є взірцем відваги, мужності та прикладом для наслідування. Тому дуже вдячні за вашу участь у подібних акціях. Ми завжди вас раді бачити та приймати у себе. Для наших дітей це дуже важливо», – підсумував директор Спеціалізованої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №8 міста Хмельницького Сергій Коріньовський.

Марина Березюк

фото автора