НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

9-10 червня у місті Хмельницькому відбувся чемпіонат з мініфутболу «Динаміада-2021» серед правоохоронних органів та рятувальних служб, який традиційно організував та провів Хмельницьке обласне фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» Україна.

У дводенному чемпіонаті змагалися шість команд: військової частини 3053 Національної гвардії України, Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, Хмельницької обласної прокуратури, Національної академії Державної прикордонної служби України, державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор», Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області, Управління Служби безпеки України в Хмельницькій області та підрозділів Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.

Перший футбольний день тривав 5 годин. На глядачів чекала видовищна та майстерна гра, бо поєдинки були запеклими, а голи – неочікуваними.

Нацгвардійці здобули блискучу перемогу, з рахунком 8:0, над командою Хмельницької обласної прокуратури та обіграли команду Національної академії Державної прикордонної служби України з рахунком 4:0. За підсумками першого дня чемпіонату команда «Гвардія» увійшла до півфіналу та продовжила участь в змаганнях серед найсильніших.

У півфіналі в запеклій боротьбі за III місце гвардійці перемогли команду Управління Служби безпеки України в Хмельницькій області з рахунком 4:2 та  посіли призове, «бронзове,» місце. Поступились вони лише команді Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та команді підрозділів Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.

«Ми змагались дійсно з сильними суперниками, які також демонстрували майстерну й професійну гру. Наша команда показала  дуже гідний результат. Нам є до чого прагнути й наступного разу плануємо вибороти першість. А сьогодні ми щасливі та задоволені результатом, який дає нам снагу до нових перемог», – підсумував капітан команди, начальник фізичної підготовки та спорту військової частини 3053, старший лейтенант Роман Михальський.

 

Марина Березюк

Фото автора