НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Протягом вихідних та святкових днів, що минули, хмельницькі нацгвардійці затримали осіб, які мали при собі речовини, схожі на наркотичні.

Один з таких випадків трапився ввечері  святкового дня. Близько 18 години, автопатруль, оглядаючи територію поблизу автозаправки «WOG», розташованій на Старокостянтинівському шосе,   помітили чоловіка, що поводив себе підозріло, проводячи якісь маніпуляції в землі у лісопосадці неподалік. В ході поверхневої перевірки у громадянина, яким виявився місцевий мешканець 1985 року народження, було знайдено пачку з-під цигарок, в якій знаходився поліетиленовий пакет з 15 обмотаними ізоляційною стрічкою згортками, загальною вагою приблизно 15 грамів. Як сказав сам затриманий, це був наркотичний засіб «Амфетамін».

Увечері іншого дня, близько 22:30,  в районі парку ім. Шевченка, патрульні у складі гвардійського військового наряду помітили двох осіб, які заметушилися при появі правоохоронців. При спілкуванні з молодиками було особливо помітним нервування одного з них та намагання всіляко уникнути розмови. Даному громадянину було запропоновано пройти поверхневу перевірку, в ході якої у наплічнику чоловіка в пачці з-під цигарок було виявлено речовину рослинного походження зеленого кольору, зовні схожу на наркотичну, вагою приблизно 7 грамів.

Того ж вечора інший  гвардійський патруль, оглядаючи територію стадіону Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, помітив двох чоловіків, що палили та розпивали алкогольні напої. Після негативної реакції молодиків на зауваження їм було запропоновано пройти поверхневу перевірку. В ході перевірки в одного з чоловіків – сорокарічного місцевого мешканця – було виявлено два паперових згортки з подрібненою речовиною зеленого кольору рослинного походження, зовні схожою на наркотичну, вагою приблизно 10 грамів.

В усіх трьох випадках на місце події було викликано слідчо-оперативні групи, а загальна вага вилучених заборонених речовин складала понад 32 грами.

Марина Березюк