НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Хмельницькі гвардійці спільно з адміністрацією парку культури і відпочинку імені Михайла Чекмана облаштували майданчик для тренування собак. Ініціатива такого спільного для гвардійців-кінологів та містян, що користуються парком для вигулу своїх домашніх улюбленців, належала директору комунального підприємства «Парки та сквери» Олександру Боднарчуку.

Ініціативу пана Олександра керівництво військової частини підтримало без вагань. Тож гвардійці разом із комунальниками одразу приступили до роботи.

 

«Територія на околиці міського парку багато років використовувалася хмельничанами як місце для тренування та занять з собаками. Раніше тут були необхідні снаряди, але з часом вони втратили свої властивості й функціональність і їхні залишки були демонтовані,розповідає керівник комунального підприємства, – а оскільки зовсім неподалік знаходиться військова частина Нацгвардії, кінологи якої також час від часу використовували цю ділянку парку для тренування службових собак, ми звернулися до командування частини з пропозицією спільно облаштувати такий майданчик. Це, безумовно, принесло місту велику користь, оскільки сюди у будь-який час доби і пору року можуть приходити місцеві мешканці та займатися тренуваннями своїх чотирилапих підопічних».

 

Кінологи військової частини, у свою чергу, також задоволені ідеєю та результатом. Як зазначає тимчасово виконуючий обов’язки командира кінологічного взводу військової частини 3053 старший сержант Дмитро Ковалишин, відтепер зможуть проводити повноцінні тренування службових собак не лише у військовій частині, а й на території майданчика в міському парку.

 

«За досить короткий час – протягом тижня чи півтора – ми облаштували територію для тренувань собак, – розповідає Дмитро. – Встановили необхідні тренувальні снаряди з матеріалів, наданих адміністрацією парку. Ми поставили парканчики різної висоти, переривчастий міст, перелаз, бум, сходинки, тунель та інші, що входять до смуги перешкод, яка застосовується у щоденних тренуваннях службових собак».

 

У найближчому майбутньому у планах – встановлення ще кількох необхідних снарядів для занять з чотирилапими друзями й помічниками.

Марина Березюк