НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Гарна й радісна подія мала місце сьогодні у Хмельницькому  – відкриття нового навчального закладу для наймолодших школяриків.

Аби розділити радість свята та привітати діток і педагогів, на відкриття Початкової школи №1 міста Хмельницького були запрошені й нацгвардійці військової частини 3053.

Після привітань та урочистої частини заходів, діти неабияк зацікавилися локацією, де розмістилися гвардійці, що мала красномовну назву «Станція «Відвага».

Незважаючи на досить юний вік, школярі навперебій бажали приміряти армійські обладунки, потримати в руках спорядження, порозглядати яскраві інформаційні брошури Нацгвардії та особисто поспілкуватися з захисниками.

“Я бачу таких військових на вулицях і знаю, що вони нас охороняють, – ділиться один з третьокласників, що брав участь у святкових шкільних заходах з нагоди відкриття.Я радий, що вони сьогодні у нашій школі, де ми будемо навчатися. Мені навіть пощастило одягти бронежилет. А ще гвардійці дали мені приміряти інший їхній одяг, у якому вони виходять на патрулювання. Це, напевно, важко! Ми встигли познайомитися  і я сподіваюся побачити їх ще раз”.

Дитяча щирість та безпосередність, довіра, жвава цікавість та блиск в очах, інтерес до усього, що роблять та як несуть службу нацгвардійці – ось найвища винагорода й мотивація для тих, хто  захищає їхній спокій та безпеку, аби дітлахи й надалі спокійно зростали, відпочивали, пізнавали нове та навчалися!

Марина Березюк,

фото автора