НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Напередодні Дня Збройних сил України нацгвардійці військової частини 3053 провели Урок мужності для учнів Хмельницького професійного ліцею електроніки. Зустріч гвардійців з молоддю організували фахівці Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва.

Учням розповіли історію створення Національної гвардії, її функції та завдання, які виконують гвардійці як у пункті постійної дислокації, так і у районі виконання бойових завдань.

Особлива увага під час спілкування зосереджувалася на співпраці Нацгвардії та Збройних сил України в районі проведення операції Об’єднаних сил від самого початку бойових дій на сході країни і до сьогодні, бо лише так – спільними зусиллями та у конструктивній взаємодії можливо стримати агресора та домогтися перемоги.

Молодший сержант Олексій Юрчак пояснив школярам, чому сьогодні Нацгвардія України, як відносно нове військове формування, щоденно збагачуючись досвідом, набирає все чіткіших рис кращих сучасних військових структур провідних держав світу.

Учасники зустрічі, дізналися багато корисної інформації, залишилися задоволеними спілкуванням зі справжнім захисниками держави, що допоможе сформувати їм свідомий патріотичний світогляд, правильні життєві пріоритети та зростати з прикладом мужності та жаги захищати свою країну.

«Це було дуже цікаво – зустрітися сьогодні з воїнами, які захищали свій народ і продовжують це робити зараз, за будь-яких обставин, – ділиться Артем, один з учнів ліцею, що був на зустрічі. – Я зрозумів, що саме робить Нацгвардія та наскільки це важливо для безпеки нашої країни. Також мене захоплює мужність, сміливість та витривалість військових Національної гвардії, які разом з солдатами та офіцерами Збройних сил України утримують позиції на передовій, захищаючи від вторгнення ворогів наші кордони, забезпечуючи усім нам спокійне життя тут, на мирних територіях. Я з задоволенням завжди іду на такі заходи, дуже подобається слухати і розмовляти з найкращими людьми, хочу бути схожими на них».

Зустріч завершилася взаємними слова вдячності та запрошенням молоді на Дні відкритих дверей безпосередньо у військову частину, аби вони змогли на власні очі побачити та навіть спробувати більшість з того, про що почули сьогодні.

Марина Березюк