НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Осінній призов до війська триває і Нацгвардія продовжує приймати до своїх лав новобранців.

Військова частина 3053 Західного оперативно-територіального об’єднання уже зустріла перших рекрутів осіннього призову, а днями відчинила двері й для наступних 17 юнаків, які прибули з Житомирщини.

 

Вісімнадцятирічний Михайло Петровський – один з тих, хто свідомо та виважено підійшов до питання строкової служби у війську. Ще вчора він був працівником служби безпеки одного з торгових центрів, а сьогодні, разом з іншими, переодягається у новенький гвардійський однострій, приміряє військові берці, радикально міняє зачіску з «цивільної» на армійську та проходить медичний огляд.

 

Незважаючи на юний вік, хлопець добре знає, чого хоче, та має чітко визначені життєві пріоритети.

 

«На службу в армії був налаштований досить серйозно, служити захотів сам, бо це мені потрібно, перш за все, для мого майбутнього, – ділиться Михайло. – Ці 18 місяців у війську точно допоможуть мені втілити в життя мою давню мрію – служити в правоохоронних органах. Впевнений, що строкова військова служба дасть мені необхідну якісну підготовку для цього. Налаштований рішуче і готовий здобувати усі навички та знання, які знадобляться  для реалізації моєї мети».

 

Хлопець розповів, що до того, як отримати повістку до військкомату, уже намагався пройти відбір на службу до Національної поліції у рідному Житомирі, однак не склалося через брак належної підготовки за певними напрямами. Тож Михайло переконаний, що саме строкова служба у Нацгвардії, яку обрав свідомо, дуже допоможе підготуватися та стати правоохоронцем.

 

«Після служби я буду впевненішим у собі, у своїх знаннях, рівні своєї фізичної підготовки, – запевняє юнак. – До того ж, поспілкувавшись зі старшими родичами, які служили раніше, і сам розміркувавши все, переконаний, що краще відслужити зараз і далі продовжувати реалізовуватися у цивільному або військовому житті. Думаю, мені тут стануть у нагоді мої попередні заняття спортом, а саме – бокс та баскетбол, а армійська дисципліна й вимоги з фізичної підготовки – ще більше зміцнять тіло і дух».

 

Далі на Михайла та на решту новобранців чекає період адаптації,  ознайомлення з військовою справою, усі вони пройдуть підготовку під час навчального збору молодого поповнення тривалістю у шість тижнів.

 

Марина Березюк