НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні, гвардійці військової частини 3056 завітали до підшефного навчального закладу – Херсонського вищого професійного комерційного училища. Цього разу, спілкування з учнями було присвячене українському військовослужбовцю, нацгвардійцю Віталію Марківу.

У холі навчального закладу було розгорнуто фотовиставку зі світлинами, на яких зображено військове та особисте життя головного сержанта батальйону оперативного призначення імені Героя України генерала-майора Сергія Кульчицького старшини Віталія Марківа.

Розповідаючи ліцеїстам про деталі сфабрикованої справи проти українського бійця, офіцер групи інформації та комунікації молодший лейтенант Аліна Кобець зазначила: “Від початку бойових дій на Сході України, Віталій Марків брав участь у найзапекліших боях у Слов’янську, Станиці Луганській, Попасній та інших гарячих точках. Але у 2017 році його було незаконно затримано у Італії та звинувачено у вбивстві італійського журналіста”.

Далі офіцер розповіла, що завдяки титанічним зусиллям дипломатичного корпусу України, керівництва МВС та Нацгвардії, у 2020 році військовослужбовця повністю виправдано та звільнено з італійської в’язниці.

Група інформації і комунікації Південного ОТО