НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У військовій частині 3056 та у 27 Печерській бригаді триває планове щеплення військовослужбовців та цивільних  службовців вакциною «CoviShield». Аби мати можливість захистити себе від страшної хвороби, гвардійці за власної згоди проходять огляд медичними працівниками, а потім вже отримують дозвіл на щеплення.

 

 

Вакцинацію у військовій частині 3056 проводять медики з місцевої поліклініки МВС. Вони попередньо спілкуються з кожним охочим до процедури щеплення та відповідають на всі актуальні для гвардійців питання. Після щеплення, лікарі протягом 30 хвилин спостерігають за станом вакцинованих.

 

 

Як зазначають щеплені від COVID-19 бійці, вони не мають скарг або змін у самопочутті.

 

«Зараз це необхідність. Нам немає часу та бажання хворіти, тому я і погодився захистити себе від коронавірусу таким шляхом.  Почуваю себе добре, а також планую поспілкуватися з родичами, аби порекомендувати їм теж зробити щеплення», – зазначив сержант Дмитро Волік.

 

 

А гвардійці батальйону оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького отримали першу дозу вакцини Covishield у Державній установі «Територіальне медичне об’єднання МВС України по місту Києву».

 

 

Вакцина забезпечує захист від зараження, а також допомагає захистити інших. Вона є найважливішим способом виходу з пандемії. На сьогодні зробили щеплення більше 60-ти бійців нашої бригади», – зазначив командир, полковник Костянтин Рихтік.

 

 

Після щеплення всі перебували під наглядом лікарів на випадок скарг. Вакцинація від коронавірусної хвороби Covid-19 військовослужбовцям частини продовжується та буде проводитись за окремо визначеним графіком.

Група інформації та комунікації військової частини 3066 та 3056