НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військова частина 3056 має достатньо високі показники вакцинації серед інших підрозділів, адже у Херсоні 85% нацгвардійців вже отримали свою першу дозу щеплення від COVID-19, а з них понад 55% мають і другу дозу. Зокрема, найближчі два тижні, медики військової частини планують цілком завершити другий етап вакцинації тих, хто має перші дози вакцини.

Нагадаємо, що вакцинацію у військовій частині 3056 проводять медики з відомчого лікувального закладу ДУ “ТМО МВС у Херсонській області”. Вони на місці спілкуються з військовослужбовцями, анкетують їх та визначають чи можуть ті бути допущеними до процедури щеплення. Після заповнення всіх документів, відомості щодо вакцинації кожного гвардійця заносяться до електронної державної системи “e-health”.

Як і планувалося державною програмою протидії розповсюдженню епідемії COVID-19, силовики максимально швидко забезпечуються можливістю отримати захист від коронавірусної хвороби. Тож ті правоохоронці, хто не мають протипоказань до вакцинації, за встановленим графіком отримують свій “захисний укол”.

Аліна Кобець