НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовий підрозділ по своїй сутності – це команда та єдиний механізм, де має бути повне порозуміння та взаємопідтримка. Для розвитку справжніх «братерських» стосунків у військовому колективі є спеціальні методики командної психологічної підготовки.

Сьогодні, з метою допомоги новоспеченим нацгвардійцям-строковикам призову І-2021 навчитися злагодженості дій, начальниця служби психологічного забезпечення військової частини 3056 лейтенант Яніна Голованенко та діловод служби солдат Наталія Новікова провели виїзні тренінгові заняття з “тімбілдінгу”.

Під час інструктажу щодо виконання рухливих вправ, військовий психолог наголосила бійцям на найбільш важливих аспектах взаємодії: «Вам необхідно навчитися домовлятися один з одним, йти на компроміс. Слухайте та чуйте один одного, так ви зможете виконати всі вправи злагоджено і потім вам буде легше у спільній службі».

Для розвитку довіри та взаємопідтримки, гвардійці виконували колективні вправи “Знайомство”, “Павутиння”, “Коло” та інші з різною кількістю людей у командах.

Під час занять психологи виявили кілька явних лідерів, які показали вміння координувати дії інших: «Є хлопці, які змогли не тільки зібрати свої сили, але й мотивували інших учасників. Вони допомагали тим, хто слабший у подоланні перешкод, що дійсно згуртувало колектив».

Аліна Кобець