НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Концерт на честь 29-ї річниці 5-ї Слобожанської бригади відбувся у Харкові. У гості до гвардійців приїхали артисти студентського театру естрадного співу «Степ» Харківської державної академії культури. Для бійців звучали світові та українські хіти. А вони, у свою чергу, підтримувати артистів своїми оплесками.

«Концерт був цікавий, виконавський склад блискучий. Такі концерти для нас дуже важливі, вони відволікають від повсякденної служби і дають можливість розслабитися та з новими силами нести службу», – зазначив солдат-строковець Микола Петренко.

Як розповіли артисти студентського колективу, кожен з таких концертів для них особливий, бо таким чином вони висловлюють свою вдячність українським захисникам.

«Військові – це дуже привітна публіка і я виступаю для нацгвардійців вже 3 рік поспіль. Нас завжди дуже тепло зустрічають у військових частинах. Дарувати музику та позитивні емоції дуже важливо для кожного артиста. І отримувати у подарунок вдячні оплески», – розповідала студентка Анастасія Карабут.

Нагадаємо, цього року гвардійці та цілий ряд харківських осередків культури та мистецтва, а також видавництва підписали Меморандум про співпрацю. Ця подія отримала не лише розголос, вона спонукала безпрецедентну за масштаби та перспективами культурну інвазію серед військових.

Діана Краснікова
Влад Давидовський