НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Понад тридцять військовослужбовців 3 бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана здали плазму крові в Харківському обласному центрі заготівлі та переробки плазми «Biopharma Plasma Kharkiv» на вироблення препаратів для лікування хворих людей.

Для декого донація була першою, проте більшість з гвардійців вже має неабиякий досвід донорства.

«Ніколи не потрібно бути байдужими до людей, які потребують допомоги. Хотілося б, щоб всі громадяни не залишалися осторонь проблем інших, адже одна донація може врятувати життя декільком пацієнтам. Наші військовослужбовці є постійними донорами і їх внесок у порятунок життя людей неоціненний. Ще більше українців у лікарняних палатах завдяки донації отримають шанс на якісне лікування препаратами з компонентів крові», ділиться солдат Антон Сухінський.

 Загалом, гвардійці частини постійно здають плазму крові, розуміючи важливу роль цього процесу. А сьогоднішня здача плазми для громадян, що борються з тяжкими хворобами – передусім справа честі кожного гвардійця.

Є твердження, що благодійність має бути тихою, проте саме розповідь про свою добру справу і заклик приєднатися спонукає багатьох людей робити більше благородних вчинків. Сподіваємось, що приклад наших гвардійців допоможе залучити до донації більше свідомих громадян.

Юлія Антоненко