НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Офіцери, військові строкової та контрактної служби 3 бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана та Східного територіального управління здали плазму крові у Харківському обласному центрі заготівлі та переробки плазми Biopharma Plasma Харків на виготовлення ліків для малечі.

Нацгвардійці є регулярними донорами крові та її компонентів, постійно підтримують благодійні акції на підтримку онкохворих. З плазми, яку здають гвардійці виготовляють життєво необхідні лікарські засоби. А безоплатна донація вже сьогодні дозволить онкохворим дітям отримати ліки безкоштовно.

«Вперше став донором ще років 7 тому. З початком війни на Сході потрібна була кров моєї групи для поранених військових. Зараз я постійний донор центру заготівлі та переробки плазми у Харкові. Донорство є важливим, є ті, хто дійсно потребує нашої допомоги, серед яких є і діти чиє життя ви можете врятувати», – ділиться підполковник Олександр Бовкун.

Цього разу до донації долучились понад 40 військовослужбовців, серед яких були і ті хто став донором вперше.

«Донорство – це дуже просто. Це не страшно та не боляче, для мене це було свідоме та зважене рішення. Віддати 650 мл плазми не так і важко, а для когось – це збережене життя. Своїм прикладом ми хочемо популяризувати донорство та довести, що врятувати чиєсь життя нескладно», – ділиться молодший лейтенант Олена Колянда.

Ініціативу військових як завжди підтримали представники соціально-відповідального бізнесу. Харківська бісквітна фабрика пригостила гвардійців смачним печивом.

Анастасія Павленко