НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

28 липня об 19:10 мати шестирічної мешканки селищі Старий Салтів, що на Харківщині повідомила на «102» про зникнення її доньки. Жінка розповіла, що вона близько 18:00 під час прогулянки пішла з подвір’я буднику, де гуляла з 13-річним сусідським хлопчиком. Додому вона не повернулася.

Через різкі зміни в оперативній обстановці до селища Старий Салтів висунулися найближчі військові наряді гвардійців 5 Слобожанської бригади. 31 військовослужбовець та кінологічна пара долучилися до розшукових заходів на місцевості. До пошуків також були залучені підрозділи районних відділів поліції, ДСНС, волонтери та громадськість.

Близько 23:50 у покинутому будинку правоохоронці виявили тіло дівчинки з ознаками насильницької смерті у вигляді забиття голови та обличчя.

Поліція оперативно встановила підозрюваного, підліткового віку.

Військовослужбовці НГУ також були залучені до охорони місця злочину, поки  там працювали експерти-криміналісти та забезпечували громадський порядок біля житла підозрюваного, аби уникнути протиправних дій щодо його сім’ї.

Слідчим відомості про подію внесені в ЄРДР за частиною 2, пунктом 2 статтею 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 10 до 15 років або довічним позбавленням волі.

Тривають слідчі дії. У зв’язку з неповноліттям підозрюваного поліція готує клопотання в суд про дозвіл на його допит та переміщення його до приймальника-розподільника для дітей ГУНП в Харківській області.

За матеріалами відділу комунікації поліції Харківської області

Діана Краснікова