НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці 3 бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана відвідали відкриття виставки «Національна героїчна спадщина України» в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва.

Як зазначають організатори заходу, ця виставка є окремим проєктом художників творчого об’єднання, який вже встигли побачити українці у містах Кропивницький та Косів. До уваги відвідувачів автори представляють серію живописних історичних портретів видатних військових діячів України періоду Визвольних змагань 1917-1921 років, кожен з яких стояв на сторожі рідного краю і проніс у своєму серці любов до Батьківщини.

«Військово-патріотичне виховання є однм з напрямків роботи з особовим складом. Вивчення героїчної історії українського народу, його духовної спадщини та культури сприяє формуванню національної свідомості. Такі заходи покликані формувати бойовий, морально-психологічний дух, спонукати до розуміння громадського обов’язку та готовності у будь-який час стати на захист Батьківщини. Під впливом цих картин, історій людей, які зображенні на картинах військовослужбовці можуть збагнути, які справжні національні цінності нашої країни», – зазначає офіцер з організації дозвілля молодший лейтенант Наталія Костіна.

Побачити живописні роботи творчого об’єднання можна протягом наступних двох тижнів, виставка експонується по 7 квітня, тому у всіх охочих ще буде нагода її відвідати.

Анастасія Павленко

Фото надані Обласним організаційно-методичним центром культури і мистецтва