НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці Східного територіального управління та 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана набувають бойової майстерності на загальновійськовому полігоні поблизу селища Черкаського на Дніпропетровщині.

Зокрема нині відбувається табірний збір підрозділів ППО, а також польовий вихід артилерійських підрозділів, де залучені: гаубичний артилерійський дивізіон, мінометні батареї батальйонів оперативного призначення та батареї протитанкових керованих ракет. З ранку і до вечора гвардійці беруть участь у практичних заняттях зі спеціальної та технічної підготовки на штатному озброєнні та техніці: гаубицях Д-30, мінометів 2Б9М та ПМ 38, зенітних установок ЗУ-23-У, ПТРК «Фагот» і «Корсар», а також бронетехніка.

Військовослужбовці облаштували польовий табір. Це дозволяє комплексно опановувати військову науку в умовах наближених до бойових. Бійці навчаються реалізовувати вогневий потенціал можливостей озброєння, боєприпасів та прицільних пристроїв, зокрема проводиться практична робота з квантовими далекомірами. Гвардійці тренуються управляти вогнем на заняттях по підготовці і веденню бойових дій артилерійською батареєю під час участі в стабілізаційних діях.

Також проводиться бойове злагодження дій під час виконання завдань з вогневого ураження противника у різноманітних видах бою.  

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ НГУ