НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Протягом минулого тижня відбувалося бойове злагодження артилерійських підрозділів військової частини 3017 Національної гвардії України. До занять були залучені гаубичний артилерійський дивізіон, мінометні батареї батальйонів оперативного призначення та батареї протитанкових керованих ракет.

Під час польового виходу з особовим складом проводились практичні заняття зі спеціальної та технічної підготовки на штатному озброєнні та техніці. Артилеристи вивчали призначення і загальну будову гармати, противідкатних пристроїв гармати, боєприпасів та прицільних пристроїв. Проводилася практична робота з квантовими далекомірами.

Гвардійці також тренувалися в управлінні вогнем на заняттях по підготовці і веденню бойових дій артилерійською батареєю під час участі в стабілізаційних діях.

 

«В перший день особовий склад займався за своїми напрямками –розвідка займалася оптичними приладами, розрахунки працювали з гаубицями і мінометами, техніки з автомобільною технікою, обчислювачі з приладами управління вогнем. З другого дня почалася колективна підготовка – всі підрозділи працювали в комплексі, так як буде діяти батарея в обороні, в наступі або перекритті дій піхоти на блокпостах», – зазначив начальник артилерії родів військ та служб військової частини 3017 майор Володимир Петровський.

 

Наприкінці польового виходу у гвардійців відбулося контрольно-комплексне заняття з оцінкою роботи всього підрозділу починаючи від командира і закінчуючи солдатом – номером обслуги, робота оцінювалась за часом і точністю виконання вогневого завдання та злагодженістю роботи підрозділу.

Вже з наступного тижня артилеристи вдосконалюватимуть свою майстерність під час табірного збору на базі 239-го загальновійськового полігону Збройних сил України, що у Дніпропетровській області, де будуть тренуватися в ураженні умовного противника з бойовою стрільбою.

 

Анастасія Павленко