НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовець – це професія для сильних духом, саме таким є солдат строкової служби Родіон Петько, який проходить службу в лавах Національної Гвардії України у військовій частині 3061.

Військовослужбовець – це професія для сильних духом, саме таким є солдат строкової служби Родіон Петько, який проходить службу в лавах Національної Гвардії України у військовій частині 3061.

 

Закінчивши школу хлопець вступив у виш, де здобув спеціальність агронома, а далі почалось самостійне доросле життя. Родіон родом із Черкас та попрацювати хлопцю довелось не лише в Україні, а й у США. Втім давнім захоплення юнака завжди був спорт.

 

«В дитинстві, коли мені було два роки, я отримав 70 % опіків тіла. Тоді лікарі сказали, що раз я вижив, то Бог, мабуть, зберіг моє життя для великих справ»,- пригадує посміхаючись гвардієць.

 

Боксом Родіон почав займатись вже в дорослому віці дізнавшись історію тренера Костянтина Д’Амато, який створив свій особливий стиль бою, а також привів і виховав трьох чемпіонів світу, включаючи й всесвітнього відомого Майка Тайсона.

 

Про свої досягнення та сподівання від служби в армії Родіон розповідає так:

«Вивчаючи та практикуючи стиль бою та життєву філософію тренера, я освоїв нові принципи біомеханіки тіла людини, іншими словами новий стиль бою. Я також сконструював тренажери, які виведуть удар людини на новий рівень. У мене серйозні плани щодо майбутнього цих винаходів, тому коли я отримав повістку – був дещо схвильований. Тоді я думав, що втрачу півтора року життя і свою мрію. Та все ж вирішив дізнатися більше про службу в армії. Поцікавившись детальніше цим питання, я дізнався про те, що військовослужбовці, які пройшли первину підготовку, мають можливість змагатися у складі збірних підрозділів НГУ у різних видах спорту. Тоді я зрозумів, що це мій шанс!»

 

Зараз гвардієць вивчає військову справу та старанно виконує покладені на нього обов’язки. А невдовзі планує підписати контракт для подальшої можливості розвитку у спорті та службі. За словами Родіона, армія дала йому силу, тому в майбутньому він планує повернутися до вдосконалення свого винаходу.

 

Ростислав Шиятий, Юлія Файчук