НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Спортсмен-інструктор спортивного клубу Національної гвардії України старший сержант Михайло Романчук виграв золото чемпіонату Європи з плавання, який проходить в Будапешті, столиці Угорщини.

Гвардієць фінішував першим в фіналі на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Днем раніше Михайло показав найкращий результат у кваліфікації, проплив за 14:52.07 хвилини, а уже в фіналі суттєво покращив свій час та у вирішальному запливі випередив двох досвідчених італійців з результатом 14 хвилин 39,89 секунди.

Основним суперником для гвардійця у боротьбі за перемогу був титулований італієць, Грегоріо Пальтріньєрі – чинний олімпійський чемпіон на дистанції 1500 метрів. За 250 метрів до фінішу Михайло Романчук додав у швидкості та збільшив перевагу над італійцем більш ніж у двічі – до двох секунд за 100 метрів до фінішу.

Для Михайла Романчука це третє золото на чемпіонатах Європи – у Глазго в 2018 році він виграв на 400 м та 800 м кролем.

Нагадаємо: У листопаді 2020 року Романчук встановив рекорд Європи на дистанції 800 метрів вільним стилем на короткій воді.

Спортивний клуб Національної гвардії України.