НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Чому розуміння Трійці – одне з базових Християнських основ, чому зелені букети – не магічні атрибути і який їхній справжній сенс та чи правдиве повір’я про те, що в троїцьку суботу в церквах моляться за самогубців?

На ці та інші питання відповів і розповів про значення свята для тих, хто не зможе відвідати службу, гвардійський капелан отець Діонісій у відео.

Гвардійці, які виконують завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил, мають можливість відвідати службу, яку проводять військові капелани.

Нагадаємо, цього року 20 червня православні віряни відзначають день Святої Трійці — одне із головних християнських свят, яке у православ’ї входить до числа дванадесятих свят, а в Католицькій церкві має найвищий статус торжества. День Святої Трійці в Україні також має назви П’ятидесятниця, День зішестя Святого Духа, Зелена неділя, також його ще називають днем Святого Духа.

Це свято спонукає кожного з нас замислитися над вічними цінностями моралі і ставлення до віри і до людей, дає добру нагоду наповнити свої серця світлими почуттями віри, надії, щастя і добра.

Пресслужба НГУ ОС

відео Нікіти Тафійчука